مبل کلاسیک مدل نیلوفر

مبل کلاسیک مدل نیلوفر مدل نیلوفر


ویژگی‌های مبل کلاسیک تولیدی مبل ارزان و تاثیر آن در خرید مبل ارزان خرید مبل کلاسیک ارزان با تلفیق مبلمان استیل و راحتی به خوبی توانسته به دکوراسیون ایرانی راه پیدا کند و جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. در ادامه به بررسی ویژگی‌هایی که برای خرید مبل کلاسیک باید به آن ها توجه […]


مدل: مبل کلاسیک مدل نیلوفر
تعداد نشیمن: 9 نفره
همراه جلو مبلی: دارد
فوم: شرکتی
رنگبندی: سلیقه مشتری
قیمت: 17،800،000 تومان

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

جدیدترین محصولات

سفارش محصول

مبل کلاسیک مدل نیلوفر

ویژگی‌های مبل کلاسیک تولیدی مبل ارزان و تاثیر آن در خرید مبل ارزان

خرید مبل کلاسیک ارزان با تلفیق مبلمان استیل و راحتی به خوبی توانسته به دکوراسیون ایرانی راه پیدا کند و جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. در ادامه به بررسی ویژگی‌هایی که برای خرید مبل کلاسیک باید به آن ها توجه کرد می پردازیم.

تولیدی مبل ارزان
خرید مبل ارزان

کیفیت مبل کلاسیک و تاثیر آن در خرید مبل ارزان

زیبایی و جذابیت بالای یک مبل کلاسیک مدیون استفاده از کلاف چوبی با کیفیت نظیر راش، نراد، گردو و … در بدنه مبل است که باعث افزایش استحکام و طول عمر مبل می‌شود. علاوه بر کلاف چوبی استفاده از  فوم سرد و اسفنج مرغوب در نشیمن و دسته‌های مبل کلاسیک نقش تعیین کننده‌ای در راحتی و بالا بردن کیفیت مبل دارد. برای تشخیص فوم سرد از فوم گرم بر روی سطح فوم فشار وارد کنید اگر فوم با سرعت به حالت اول خود بازگردد فوم از نوع سرد بوده و در غیر این صورت فوم از نوع گرم است و کیفیت پایین تری نسبت به فوم سرد دارد. تولیدی مبل ارزان ملایر مبلمان پارسیان عباسی.

منبت کاری‌های مبل کلاسیک و تاثیر آن در خرید مبل کلاسیک ارزان

همان‌طور که گفته شد مبل کلاسیک تلفیق مبل راحتی و مبل استیل است به طوری که خصوصیات بارز هر دو سبک مبلمان را می‌توانید در مبلمان کلاسیک ببینید. مبل کلاسیک همانند مبل استیل منبک کاری‌هایی بر روی بدنه خود دارد با این تفاوت که این منبت‌ها بر خلاف منبت های مبلمان استیل بسیار زیبا و متعادل‌اند و از ظرافت دلنشینی برخوردار هستند. نقش‌هایی که از طریق منبت کاری روی این مبل‌ها ایجاد می‌شود هنر دست طراحان است این نقش و خطوط  چنان بر روی مبلمان خودنمایی می کنند که هر بیننده‌ای را محصور خود می‌کند.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ