مبل کلاسیک مدل لاله

مبل کلاسیک مدل لاله مدل لاله


رنگ مبلمان کلاسیک در تولیدی مبل ارزان ملایر و تاثیر آن در خرید مبل ارزان به طور کلی دو نوع رنگ براق و پوششی در رنگ آمیزی مبلمان در تولیدی مبل ارزان به کار می رود. رنگ پوششی همانطور که از اسمش پیداست به طور کامل سطح چوب را می پوشاند و مانع تشخیص ترک […]


مدل: مدل لاله
تعداد نشیمن: 9 نفره
همراه جلو مبلی: دارد
فوم : شرکتی
رنگبندی: به دلخواه
قیمت: 17،800،000 تومان

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

جدیدترین محصولات

سفارش محصول

مبل کلاسیک مدل لاله

رنگ مبلمان کلاسیک در تولیدی مبل ارزان ملایر و تاثیر آن در خرید مبل ارزان

به طور کلی دو نوع رنگ براق و پوششی در رنگ آمیزی مبلمان در تولیدی مبل ارزان به کار می رود. رنگ پوششی همانطور که از اسمش پیداست به طور کامل سطح چوب را می پوشاند و مانع تشخیص ترک خوردگی و اشکالات چوب می شود ولی رنگ براق همچین ویژگی ندارد و می توان با نگاه کردن بر روی سطح چوب کیفیت چوب بکار برده شده در مبل را بررسی کرد. نکته دیگر در مورد رنگ بدنه مبلمان استفاده از رنگ با کیفیت و رنگ آمیزی یکنواخت است که باعث زیبایی بیشتر مبل می شود.

خرید مبل ارزان
خرید مبل ارزان

پارچه مبل کلاسیک

علاوه بر موار فوق یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام خرید مبل ارزان به آن دقت شود پارچه برای روکش مبل است. انواع مختلف پارچه از جمله پارچه‌های ترک، چینی و ایرانی در بازار موجود است که دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند. معمولا پارچه ترک به خاطر کیفیت بالایی که دارد انتخاب اول افرادی است که به دنبال پارچه‌ای شکیل هستند ولی به تبع آن قیمت بالاتری هم دارند. پارچه‌های تولید شده در ایران هم از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و یکی از محبوب‌ترین آن‌ها در تولیدی مبل ارزان ملایر پارچه یزد است که با توجه به کیفیت بالایی که دارد از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

ست مبلمان کلاسیک چند نفره است؟

مبل کلاسیک در تولیدی مبل ارزان ملایر معمولا در ست های ۷ نفره و ۹ نفره تولید و عرضه می‌شود. ست ۷ نفره شامل ۱ کاناپه سه نفره و ۴ مبل تک نفره است و ست ۹ نفره شامل ۱ کاناپه سه نفره، ۴ مبل تک نفره و ۲ میزبان است. البته با توجه به متراژ محیطی که می‌خواهید برای آن مبل تهیه کنید ، می‌توانید تعداد بیشتری کاناپه و مبل تک نفره سفارش دهید تا ست مبلمان بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون منزلتان داشته باشد. در خرید مبل ارزان این موارد را باید در نظر داشت.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ