مبلمان کلاسیک مدل پرند

مبلمان کلاسیک مدل پرند مدل پرند


با خرید از تولیدی مبلمان عباسی-پارسیان از قیمت حداقل 30 درصد زیر قیمت فروشگاه بهره مند شوید. علاوه بر آن امکان بازدید از تمامی مراحل سایخت برای شما مشتری گرامی وجود دارد.


کد محصول : 2007
قیمت محصول : 14،800،000 تومان
رنگ : دلخواه
جنس : دلخواه
تعداد نشیمن : 9 نفره

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

سفارش محصول

مبلمان کلاسیک مدل پرند

مبلمان کلاسیک پارسیان

تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک می باشد. این تولیدی در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند. مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .

قیمت 30 درصد زیر قیمت فروشگاه

با خرید از تولیدی مبلمان پارسیان از قیمت حداقل 30 درصد زیر قیمت فروشگاه بهره مند شوید. علاوه بر آن امکان بازدید از تمامی مراحل ساخت برای شما مشتری گرامی وجود دارد.

انتخاب و خرید مبلمان کلاسیک پارسیان یکی از کارهای چالش برانگیزی است. تنوع زیاد در مدل و رنگ و صد البته قیمت از دلایل اصلی این موضوع است. در این مطلب تعدادی از زیباترین و بهترین نمونه های مبلمان کلاسیک را بهمراه توضیحات مختصری درباره خرید اینگونه مبل ها ارائه می کنیم تا مقداری شما را از سردرگمی درآورده باشیم. همانطور که در مطالب قبلی عرض کردیم قبل از اینکه به دنبال مبلی بروید باید به اندازه گیری محیطی که قرار است مبل هایتان را در آنجا قرار بدهید بپردازید.

به عنوان مثال منزلی 120 متر مربعی با منزلی به ابعاد 75 متر در استفاده از انواع مدل مبل کلاسیک قطعاً شرایط یکسانی نخواهند داشت. در خانه های بزرگ علاوه بر اینکه فضای بیشتر و راحتتری برای گنجاندن مبل کلاسیک در اختیار خواهید داشت همچنین مواردی مانند نور کافی نیز غالباً در دسترس خواهد بود، حال یا با وجود چند پنجره و ورود نور طبیعی و یا با استفاده از انواع منابع نوری مانند لوستر و چراغ آویز. اینها تماماً از برتری های خانه های بزرگ برای استفاده از مبل کلاسیک است اما این بدان معنا نیست که خانه های کوچک و یا متوسط نخواهند توانست از مدل های زیبای مبل کلاسیک استفاده کنند. در خانه هایی که فضای محدودتری در اختیار دارند هم می توان از مبل کلاسیک در مدل های جمع و جورتر استفاده کرد و در چیدن مبلمان کلاسیک هم دقت بیشتری کرد.

جهت ارتباط با ما و اطلاع از قیمت روی لینک زیر کلیک نمایید.

کانال تلگرام تولیدی مبلمان پارسیان-عباسی

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ