مبلمان کلاسیک مدل نایس

مبلمان کلاسیک مدل نایس مدل پرنس


با خرید از تولیدی مبلمان عباسی-پارسیان از قیمت حداقل 30 درصد زیر قیمت فروشگاه بهره مند شوید. علاوه بر آن امکان بازدید از تمامی مراحل سایخت برای شما مشتری گرامی وجود دارد.


تعداد نشیمن : 9 نفره
رنگبندی : دارد
نوع چوب : راش
فوم کف : ۱۳ سانتی شرکتی با ضمانت
سفنج کار شده : ۳۰ کیلوی

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

جدیدترین محصولات

سفارش محصول

مبلمان کلاسیک مدل نایس

مبلمان کلاسیک پارسیان

تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .

با شنیدن مبلمان کلاسیک، اولین چیزی که در ذهن تداعی می‌شود، تلفیق اصالت و سادگی است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام توکا مارت، سبک کلاسیک در قرن ۱۷ ام میلادی در فرانسه با الهام از هنر رم و یونان باستان برای زنده کردن اصول و ارزش ‌های زیباشناسی آنان به وجود آمده است. سبک کلاسیک با وجود اینکه از قرون قبل مهمان منزل هاست ولی هیچوقت جایگاه خود را از دست نداده و در بین ایرانی‌ها هم از محبوبیت بالایی برخوردار است.

یکی از اصلی‌ترین ارکان جدایی‌ناپذیر این سبک پرطرفدار مبلمان نیمه استیل یا کلاسیک است. مبلمان کلاسیک پارسیان دارای ظاهری اصیل، ظریف و زیبا است و بیشتر به اثر هنری شباهت دارد.

مبلمان کلاسیک مدل نایس

ویژگی‌های مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک با تلفیق مبلمان استیل و راحتی به خوبی توانسته به دکوراسیون ایرانی راه پیدا کند و جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. در ادامه به بررسی ویژگی‌هایی که برای خرید مبل کلاسیک باید به آن ها توجه کرد می پردازیم.

کیفیت مبل کلاسیک

زیبایی و جذابیت بالای یک مبل کلاسیک مدیون استفاده از کلاف چوبی با کیفیت نظیر راش، نراد، گردو و … در بدنه مبل است که باعث افزایش استحکام و طول عمر مبل می‌شود. علاوه بر کلاف چوبی استفاده از  فوم سرد و اسفنج مرغوب در نشیمن و دسته‌های مبل کلاسیک نقش تعیین کننده‌ای در راحتی و بالا بردن کیفیت مبل دارد. برای تشخیص فوم سرد از فوم گرم بر روی سطح فوم فشار وارد کنید اگر فوم با سرعت به حالت اول خود بازگردد فوم از نوع سرد بوده و در غیر این صورت فوم از نوع گرم است و کیفیت پایین تری نسبت به فوم سرد دارد.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ