مبلمان کلاسیک مدل مصری

مبلمان کلاسیک مدل مصری مدل مصری


تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد . جهت خرید مبلمان کلاسیک مدل مصری […]


مدل : مصری
تعداد نشیمن : 9 نفره
جنس چوب : راش

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

سفارش محصول

مبلمان کلاسیک مدل مصری

تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد . جهت خرید مبلمان کلاسیک مدل مصری میتوانید به کانال تلگرام شرکت مراجعه بفرمایید.

شهر ملایر تولید کننده بیش از ۶۳ درصد مبل ایران می باشد و هرساله جشنواره مبل و منبت در این شهر برگزار میشود.[۴] همچنین ملایر به عنوان شهر ملی مبل و منبت در لیست شهرهای صنایع‌دستی کشور ثبت شد.

تولیدی مبلمان کلاسیک مدل مصری

امروزه نام مبل و منبت با شهرستان ملایر آمیخته شده است و تعداد افرادی که در این شهرستان در زمینه صنایع چوبی مشغول به کار هستند به بیش از هشت هزار نفر می رسد، صنایع چوبی ملایر و تولیدی مبلمان کلاسیک پارسیان نه تنها در بازار های داخلی شناخته شده است بلکه به کشورهای همسایه مانند عراق نیز صادر میشود. با این وجود، نبود یک نمایشگاه دائمی مبل و منبت در این شهرستان از جمله مشکلاتی است که صنعت مبل و منبت ملایر از آن رنج می برد.[۵]

تولیدی مبلمان پارسیان

نکته ای که باید در انتخاب مبلمان‌های چوبی و خرید مبل کلاسیک به آن توجه کرد این است که جنس چوب بکار رفته در تهیه مبل باید بسیار باکیفیت باشد. این گونه مبلمان را می توانید از مراکزی همچون مبل ملایر و دیگر مراکز فروش معتبر در سراسر کشور خریداری نمایید. در نظر داشته باشید که چوب های باکیفیت برای ساخت مبل را می توان از درخت‌هایی مانند گردو، بلوط، توسکا و چنار در نظر گرفت.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ