مبلمان کلاسیک مدل پری

مبلمان کلاسیک مدل پری مدل پری


مبل کلاسیک مدل پری کد ۰۰۵۷

تعداد نشیمن ۹ نفره
با بهترین کیفیت و ضمانت نامه کتبی ۵ سال
رنگو پارچه بدلخواه

قیمت فقط فقط ۱۱۳۰۰
مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل سلطنتی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .

پارسیان مبل � مبلمان عباسی � آمادگی همکاری با تمامی فروشگاه های مبل در سراسر ایران بزرگ می باشد .


کد محصول : 0087
قیمت محصول : 11 میلیون و سیصد هزار تومان
رنگ : دلخواه
تعداد نشیمن : نه نفره
پارچه : دلخواه
ضمانتنامه : کتبی 5 ساله

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

سفارش محصول

مبلمان کلاسیک مدل پری

تولیدی مبل ارزان در ایران

تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .

تولیدی مبل ارزان پارسیان-عباسی

سبک مبلمان کلاسیک به زبان ساده تر همان سبک مبل سنتی اما با حال و هوا و تکنولوژی عصر جدید که تا حدود زیادی این سبک مبلمان را متفاوت کرده و باعث شده تا مبلمان کلاسیک با خود راحتی و آرامش را به همراه داشته باشد.

قیمت مبل کلاسیک

به طور کلی نمی‌توان در مورد قیمت یک مبل نظر داد زیرا به عوامل متعددی از جمله نوع چوب استفاده شده در کلاف، ظرافت منبت‌های مبل و همچنین کیفیت پارچه و فوم استفاده شده در مبل بستگی دارد. ولی به طور کلی قیمت مبل کلاسیک از مبل سلطنتی کمتر و از مبل راحتی بیشتر است.

در این متن به سوال مبل کلاسیک چیست و چه ویژگی‌هایی دارد پاسخ داده شد. تولیدی مبل ارزان پارسیان-عباسی به نشانی http://parsian-mobl.com/ یکی از فروشگاه‌های عرضه کننده مبلمان کلاسیک است که با خیالی آسوده می‌توانید مبل کلاسیک مدنظر خود را در تنوع بالای پارچه و رنگ چوب از این فروشگاه سفارش دهید.

مشتریان عزیزدقت کنید تمامی مبلها از چوب ساخته شده. بعضا چوب راش یا گردو که زیر عکس هر کار در کانال تلگرام توضیح داده شده. ولی میز وعسلی بیشتر کارها از فایبر میباشد. لطفا موقع فاکتور دقت فرمایید که میز چوبی نیست مگر بسفارش خودمشتری.

جهت ارتباط با ما و اطلاع از قیمت روی لینک زیر کلیک نمایید.

کانال تلگرام تولیدی مبلمان پارسیان-عباسی

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ