سرویس خواب مدل نگین

سرویس خواب مدل نگین مدل نگین


مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های سرویس خواب به عنوان تولید کننده سرویس خواب ملایر در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل سرویس خواب در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .


کد محصول : 101
قیمت محصول : از طریق کانال تلگرام اطلاع پیدا کنید
رنگ : دلخواه
جنس : دلخواه

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

سفارش محصول

سرویس خواب مدل نگین

سرویس خواب ملایر مدل نگین

مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های سرویس خواب به عنوان تولید کننده سرویس خواب ملایر در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل سرویس خواب در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد . یکی از پرفروشترین طرح ها سرویس خواب ملایر مدل نگین میباشد.

سرویس خواب ملایر مدل نگین

پارسیان مبل ” مبلمان عباسی ” آمادگی همکاری با تمامی فروشگاه های مبل در سراسر ایران بزرگ می باشد .

سرویس خواب عروس و داماد

سرویس خواب عروس و داماد از وسایل مهم برای تزیین اتاق خواب عروس هستند. سرویس خواب عروس معمولا از قطعاتی از قبیل یک عدد تخت خواب دونفره به همراه ست کامل تشک و روتختی (با سایزهای مختلف)، دو عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش بهمراه صندلی و آینه و یک عدد دراور تشکیل شده است. با توجه به این تعداد زیاد لوازم شکی نیست که نحوه چیدمان و انتخاب نوع سرویس خواب می تواند دکوراسیون کلی اتاق خواب را تعیین کند.

طرح کلاسیک سرویس خواب

اگر سرویس خواب در طرح کلاسیک انتخاب شود دکوراسیون کلی اتاق خواب عروس و داماد نیز خواه و ناخواه باید کلاسیک و سنتی تزیین شود بنابراین رنگ و طراحی سقف و دیوارها باید بر همین اساس صورت بگیرد. در مورد سبک مدرن هم همینطور است، چیدمان باید در نهایت سادگی و به رنگ روشن انجام شود. قبل از خرید علاوه بر سبک مورد علاقه تان باید به میزان فضای قابل استفاده در اتاق نیز توجه ویژه ای داشته باشید. مبلمان کلاسیک معمولا فضای بیشتری نسبت به مدل های مدرن اشغال می کنند که طبیعتا در فضاهای کوچک تاثیر گذار است.

همچنین در چنین فضاهایی با اینگونه دکوراسیون می بایستی حتماً از پرده هایی در تطابق کامل با دکوراسیون کلاسیک استفاده کرد، پرده هایی قدی و سراسری که کل پنجره ها از سقف تا کف اتاق را پوشانده اند. البته در طراحی پرده و دکوراسیون اطراف آن نیز باید دقت کرد تا فرم کلی اتاق خواب تغییر نکرده و با سرویس خواب عروس و داماد نیز در هماهنگی کامل باشد به این شکل می توان زیبایی در دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد را به اوج خود رساند.

همچنین با استفاده از این سرویس خواب ملایر مدل نگین میتوان طراحی کلاسیک اتاق خواب را به اوج زیبایی رسانید.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ