سرویس خواب مدل گلدیس

سرویس خواب مدل گلدیس مدل گلدیس


شرکت تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل سلطنتی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .


کد محصول : 100
قیمت محصول : از طریق کانال تلگرام اطلاع حاصل فرمایید
رنگ : دلخواه
جنس : دلخواه

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

سفارش محصول

سرویس خواب مدل گلدیس

سرویس خواب سلطنتی

شرکت تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های سرویس خواب های سلطنتی در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع مدل مبل سلطنتی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد .

معرفی اندازه استاندارد سرویس خواب برای استفاده در اتاق خواب

اندازه استاندارد سرویس خواب برای اتاق خواب، مهمترین نکته ای است که باید در خرید به آن توجه کرد. از آن جا که در حدود یک سوم عمر انسان ها در خواب می‌گذرد خواب راحت در نشاط و سلامتی بسیار تاثیرگذار است. ابعاد سرویس خواب استاندارد به گونه‌ای است که خوابی آسوده و خوب فراهم کند. از طرفی سرویس خواب باید متناسب با ابعاد اتاق خواب باشد تا بتوان به فعالیت‌های روزمره و نگهداری وسایل شخصی پرداخت.  

ابعاد و اندازه سرویس خواب استاندارد

اندازه استاندارد سرویس خواب
  • تخت خواب کودک: طول 140، عرض 60 و ارتفاع 35 سانتی متر ابعاد استاندارد تخت خواب کودک است.
  • تخت خواب یک نفره: طول 200، عرض 90 و ارتفاع 35 سانتی متر، اندازه استاندارد سرویس خواب تک نفره است. البته تخت خواب تک نفره با عرض های 100 و 120 سانتی متر نیز موجود هستند که می توان متناسب با جثه خود آن ها را انتخاب کرد.
  • تخت خواب یک و نیم نفره (دوقلو): اگر فردی چاق یا قد بلند است یا حتی تحرک زیادی در خواب دارد، نیاز به تخت دوقلو با طول 200 و عرض 140 سانتی متر دارد.
  • تخت خواب دو نفره کویین (Queen): اندازه استاندارد سرویس خواب دونفره مدل کویین برابر طول 200، عرض  160 و ارتفاع 40 تا 50 سانتی متر است. این تخت علاوه بر اختصاص دادن فضای زیاد به افراد، فضای زیادی را در اتاق خواب اشغال نکرده و از همین رو طرفداران زیادی دارد.
  • تخت خواب دو نفره کینگ (King): سایز استاندارد تخت خواب کینگ یا سرویس خواب سلطنتی برابر طول 200، عرض 180 و ارتفاع 45 تا 50 سانتی متر است. این مدل فضای زیادی را به افراد اختصاص داده و نیاز به اتاق بزرگ تری دارد.
  • تخت خواب دو نفره سوپر کینگ (Super King): این مدل بزرگ ترین ابعاد تخت خواب را داشته که برابر طول 200 و عرض 200 سانتی متر است.
کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ