سرویس خواب سلطنتی مدل زمرد

سرویس خواب سلطنتی مدل زمرد مدل زمرد


سرویس خواب سلطنتی شرکت تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های انواع سرویس خواب در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع سرویس خواب سلطنتی در طرح ها و رنگ های مختلف از جمله سرویس خواب سلطنتی مدل زمرد […]


کد محصول : 103
قیمت محصول : از طریق کانال تلگرام
رنگ : دلخواه
جنس : دلخواه

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

سفارش محصول

سرویس خواب سلطنتی مدل زمرد

سرویس خواب سلطنتی

شرکت تولیدی مبلمان عباسی از بزرگترین تولیدکننده های انواع سرویس خواب در ایران بزرگ می باشد و در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند ، مبلمان عباسی دارای 100 ها نوع سرویس خواب سلطنتی در طرح ها و رنگ های مختلف از جمله سرویس خواب سلطنتی مدل زمرد میباشد.

پارسیان مبل � مبلمان عباسی � آمادگی همکاری در جهت فروش سرویس خواب سلطنتی مدل زمرد با تمامی فروشگاه های مبل در سراسر ایران بزرگ می باشد .

انتخاب سرویس خواب

اگر قصد خرید سرویس خواب دارید ممکن است برای شما سوالاتی پیش آمده باشد که بخشی از آن مربوط به جنس و متریال به کار رفته در ساخت تخت خواب و جزئیات است.  اگر از واژه های تخصصی صنعت چوب بی اطلاع هستید و نمی خواهد وقت خودتان را با واژه ها و جزییات بی مورد تلف کنید، با مطالعه همین چند خط می توانید آگاهی نسبی در این مورد کسب کنید. شاید اولین و مهمترین عامل در انتخاب یک سرویس خواب جنس آن باشد.

جنس سرویس خواب

سرویس خواب های موجود در بازار ایران عموما از 4 ماده ساخته می شوند. فلز، ورق ملامینه، ورق ام دی اف (MDF) و چوب. به طور خیلی خلاصه سرویس خواب چوبی از ام دی اف گرانتر است و سرویس خواب با جنس ام دی اف از ملامینه گرانتر است. در آخر نیز سرویس خواب فلزی قرار میگیرد. هر سرویس خواب حداقل باید دارای قطعات زیر باشد (که بتوان لغت سرویس را به آن نسبت داد). یک عدد تخت دو نفره، دو عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش (یا میز دراور یا میز توالت) همراه با قاب آینه و صندلی. اینها قسمت های استاندارد، معمول و لازم برای یک سرویس خواب است. برخی سرویس خواب ها دارای یک جز اضافی به نام پاف نیز هستند که در پایین تخت قرار می گیرید .

جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت سرویس خوای سلطنتی مدل زمرد با کانال تلگرامی ما در ارتباط باشید.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ