راهنمای انتخاب مبل

راهنمای انتخاب مبل

چگونه یک مبل را انتخاب کنی که برای همیشه بماند

راهنمای انتخاب مبل شامل مراحل زیر میباشد.

1. کادر را بررسی کنید
یک قاب محکم به معنای یک مبل بسیار طولانی است. چوب نرم، مانند کاج، کم هزینه است، اما پس از پنج سال ممکن است پیچیده شود. چوب سخت تر (بلوط خشک شده، خاکستر و یا راش، به عنوان مثال) با دوام تر است. اجتناب از قابهای ساخته شده از تخته خرده، پلاستیک یا فلز آنها ممکن است پیچیده و کرک شوند. پاها باید بخشی از قاب باشد و یا با پیچ و یا دونده (چوب) – نه با چسب به تنهایی.

نکته: برای تست ارتقاء قاب، یک گوشه جلو یا پایه مبل را از کف بلند کنید. تا زمانی که شما آن را شش اینچ مطرح کرده اید، پای جلو دیگر نیز باید افزایش یافته است. اگر هنوز هم چوب را لمس می کند، قاب بسیار زیاد است؛ ضعیف است

2. درباره نازک کاری بپرسید
یک قاب با مفاصل متصل به وسیله ی هر وسیله ی زیر به صورت جامد ساخته می شود: رول های چوبی، رول های چوبی دو طرفه، بلوک های گوشه ای چوبی (برچسب ممکن است از خوشه های سنگی و یا پیچ و مهره)، یا پیچ های فلزی و براکت ها استفاده شود. اسکرین یا ناخن ممکن است برای تقویت اضافی مورد استفاده قرار گیرد اما هرگز یک مبل راحتی را تنها با اسکاچ، ناخن یا چسب نگهداری نکنید.

نکته: جهت انتخاب مبل مناسب از فروشنده خود برای اطلاعات تولید کننده در مورد قاب چوبی استفاده کنید.

3. تست چشمه ها
اکثر مبل های سفارشی پیچیده است، همچنین به نام مارپیچ، چشمه ها – واحدهای پیش ساخته سیم پیچی. آنها به خوبی پشتیبانی می کنند، اما اگر می توانستند سنگ را سنگین کنند می توانستند بر روی قاب یا پهنا قرار گیرند. مبل های کم پایان اغلب با “چشمه های دستی هشت راه دستی” می آیند. آنها راحت هستند اما گران هستند برخی از کارشناسان احساس می کنند که آنها بهتر از مارپیچ ها نیستند. چشمه ها را از طریق اثاثه یا لوازم داخلی احساس کنید – آنها باید در کنار هم قرار گیرند و پایدار باشند. مبل های بدون چشمه، فقط مشبک یا مش، ​​ناراحت کننده و نازک هستند.

نکته: بطور محکم در یک گوشه یا لبه ی خارج از یک کاناپه قرار بگیرید که مورد توجه قرار گرفته اید. سیخک ها و کرم ها نشان می دهد که چشمه ها به اشتباه قرار داده شده یا به چارچوب ضربه می زنند.

4. احساسات خود را پر کنید
فوم پلی ¬ اورتان یک پر کننده ی کم هزینه ای است که به راحتی مراقبت می کند. اما نوع با دوام تر و با تراکم بالا می تواند احساس سختی کند و فوم با ضخامت کم و با استفاده ثابت تر سریع تر می شود. فوم با انعطاف پذیری بالا (HR) کمی گران تر است اما راحت تر و طولانی تر است. فیبر پلی استر نیز ارزان قیمت است اما به سرعت صاف می شود. پر کردن غازها و اردک راحت، اما آنها می توانند clump. بالا از خط: غاز پایین (نرم زیرین پرنده) مخلوط با پر. دسته کوچک مموسیقی جاز به نظر می رسد جالب است، گران قیمت (حدود دو برابر قیمت فوم)، و تعمیر و نگهداری بالا؛ کوسن ها نیاز به مفاصل مکرر دارند. ترکیب کم پلیفیر ارزان تر است، اما سریع آن را صاف می کند.

نکته: دو گزینه خوب که راحت و قیمت مناسب: HR فوم در یک لایه از پایین و فوم معمولی پیچیده شده در پنبه پلی استر.

5. پارچه های تیز را پیدا کنید
مبل ها برای استفاده روزمره از پارچه های با دوام نیاز دارند. پنبه و کتانی برنده هستند (اما مراقب بافت های شل – آنها می توانند دامن زدن). همچنین فوق العاده: میکرو فیبر مصنوعی، که می تواند اکثر پارچه ها را تقلید و مقاوم در برابر لکه باشد. کتلین هودی، مدیر پارچه، کاغذ و صنایع پلاستیکی موسسه تحقیقات تحقیقاتی GH می گوید: “پنبه و کتان را می توان برای مقاومت در برابر لکه ها درمان کرد، اما حتی پس از آن آنها تمیز نیست و یا به عنوان دوام. مخلوطی از الیاف طبیعی و مصنوعی ظرف مدت یک سال به قرصها میرسند. پشم و چرم خوش تیپ و قوی اما گران است. ابریشم شیک و شکننده است. پارچه های با الگوهایی که بافته شده اند تمایل بیشتری نسبت به مدل های چاپ شده دارند.

برای انتخاب بهترین مبل که متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد باید کاربرد را در نظر داشته باشید.

راهنمای انتخاب مبل

نکته: برای یک تکه پارچه بزرگتر از نمونه معمولی از فروشگاه بخواهید. آن را در جایی که مبل روی آن قرار دارد قرار دهید. این را در نور طبیعی و مصنوعی مشاهده کنید – و بعد از چند روز آن را ببینید.

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ