مبل کلاسیک 9 نفره

مبل کلاسیک 9 نفره مدل ویانا


با خرید از تولیدی مبلمان عباسی-پارسیان از قیمت حداقل 30 درصد زیر قیمت فروشگاه بهره مند شوید. علاوه بر آن امکان بازدید از تمامی مراحل ساخت برای شما مشتری گرامی وجود دارد.


کد محصول : 00830
قیمت محصول : 230000000
رنگ : انتخابی
جنس : مخمل
تعداد نشیمن : 9 نفره

شرکت تولیدی مبلمان پارسیان
شرکت تولیدی مبلمان پارسیان

09184056269

جدیدترین محصولات

سفارش محصول

مبل کلاسیک 9 نفره

خرید مبل کلاسیک

تولیدی مبلمان پارسیان از بزرگترین تولیدکننده های مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک در ایران بزرگ می باشد. این شرکت در شهر پایتخت مبل ایران یعنی شهر ملایر فعالیت می کند. مبلمان پارسیان با 100 ها نوع مدل مبل کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف آماده خدمت رسانی به شما مشتری گرامی میباشد.

منبت کاری‌های مبل کلاسیک

همان‌طور که گفته شد مبل کلاسیک تلفیق مبل راحتی و مبل استیل است. به طوری که خصوصیات بارز هر دو سبک مبلمان را می‌توانید در مبلمان کلاسیک ببینید. مبل کلاسیک همانند مبل استیل منبت کاری‌هایی بر روی بدنه خود دارد. با این تفاوت که این منبت‌ها بر خلاف منبت های مبلمان استیل بسیار زیبا و متعادل‌اند. نقش‌هایی که از طریق منبت کاری روی این مبل‌ها ایجاد می‌شود هنر دست طراحان است. این نقش و خطوط  چنان بر روی مبل کلاسیک خودنمایی می کنند که هر بیننده‌ای را محصور خود می‌کند.

ست مبلمان کلاسیک چند نفره است؟

خرید مبلمان کلاسیک پارسیان

مبل کلاسیک معمولا در ست های ۷ نفره و ۹ نفره تولید و عرضه می‌شود. ست ۷ نفره شامل ۱ کاناپه سه نفره و ۴ مبل تک نفره است. ست ۹ نفره شامل ۱ کاناپه سه نفره، ۴ مبل تک نفره و ۲ میزبان است. البته متراژ محیطی که می‌خواهید برای آن خرید مبل کلاسیک را انجام دهید مهم است. شما می‌توانید تعداد بیشتری کاناپه و مبل تک نفره سفارش دهید. ست مبلمان بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون منزلتان داشته باشد.

جهت ارتباط با ما ، خرید مبل کلاسیک و اطلاع از قیمت روی لینک زیر کلیک نمایید.

کانال تلگرام تولیدی مبلمان پارسیان-عباسی

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ