انتخاب مبل مناسب

انتخاب مبل مناسب

یک مبل یکی از سه هزینه بالای مبلمان در خانه است، بنابراین انتخاب مبل مناسب خیلی مهم است. همانند دیگر خرید های عمده مبلمان، مبل جدید خود را برای سالها با شما همراه خواهد بود. این که آیا شما آن را یک مبل یا یک مبل می دانید، این مبلمان بزرگ و (امیدوار کننده) راحت در اتاق نشیمن شما می تواند تاثیر زیادی بر انتخاب رنگ شما برای بقیه اتاق داشته باشد.

نحوه انتخاب رنگ مبل مناسب: جایی که باید شروع شود

اگر از ابتدا یک پروژه تزئینی را شروع می کنید، می توانید اولین مبل را انتخاب کنید تا بتوانید در اطراف آن تزئین کنید.

مبل یک ظاهر به عنوان الهام بخش برای یک اتاق می تواند در یک پارچه لوکس پر جنب و جوش و یا در پرینت رنگی پوشش داده شود. این نقطه کانونی اتاق است.

اگر مبل را به یک اتاق تزئین شده اضافه می کنید یا اگر ترجیح می دهید مبل نقش مهمی ایفا کند، انتخاب رنگ بسیار مهم است. انتخاب یک مبل جدید برای یک پالت رنگ موجود به این معنی است که شما مجبورید تصمیم بگیرید که مبل مبلغی خنثی باشد یا اگر آن را در نقش لهجه قرار دهید.

طراحان هستند که از یک مبل راحتی استفاده می کنند که با رنگ دیوار هماهنگ شده و اتاق را بزرگتر می کند. این یک ایده خلاقانه برای یک طرح رنگ هماهنگ است. اگر شما یک مبل را برای رنگ کردن دیوار خود در نظر بگیرید، تغییر رنگ دیوار در آینده می تواند پیچیده باشد. رایج ترین روش این است که یک مبل را انتخاب کنید که دکور دیگر را تکمیل می کند و مرکز توجه نیست و به رنگ دیوار تعطیل نمی شود. به همین دلیل رنگ های غیرضروری رایج ترین در بسیاری از خانه ها هستند.

باید یک رنگ نور یا تاریکی را انتخاب کنید؟
هنگامی که شما تصمیم می گیرید که آیا مبل خود را لهجه یا رنگ خنثی می کند، باید تصمیم بگیرید که آیا مبل خود نور یا تاریک است یا نه. رنگ کف شما تاثیر زیادی در انتخاب رنگ مبل مناسب دارد. اگر شما در نظر بگیرید که صندلی بالقوه نشسته در کف خود را، آن را در دریا از کف چوب چوب و یا فرش تیره شناور است و یا آن را به آن را مخلوط؟

از آنجا که یک مبل به طور سنتی بزرگ و بافته شده است و بیشتر پارچه نور را جذب می کند، می تواند یک اتاق را به طور قابل توجهی تیره کند. یک فریب که من در هنگام استفاده از یک رنگ مبل جدید استفاده می کنم یافتن یک ورق یا پتو در یک رنگ مشابه است و آن را روی مبل موجود بپوشانید. این به شما یک ایده را می دهد که چگونه رنگ ظاهر خواهد شد و اگر مبل بسیار تاریک و یا بیش از حد نور اتاق روشن است.

برای انتخاب مبل مناسب اگر یک مبل مناسب تیره در یک طبقه تاریک قرار دهید، ظاهرا به اتاق ناپدید می شود. اگر می خواهید از یک مبل تیره در یک طبقه تاریک استفاده کنید، باید سعی کنید آن را بیشتر قابل مشاهده کنید. یک مبل تیره با پاهای فلزی یا چوبی میتواند بین فضای بین مبل و کف ایجاد کند. استفاده از یک فرش سبکتر زیر جلوی مبل خود میتواند رنگهای تیره را جدا کند و رنگ روی مبل را جدا کند. یک میز قهوه ای یا چوب فلزی نیز می تواند برای تعریف مبل از کف استفاده شود.

یک کاناپه رنگی دارای چالش های مختلف از یک تیره است. بزرگترین چالش یک مبل راحتی رنگ آمیزی و پوشیدن است. قبل از انتخاب یک مبل سفید یا نور، چگونگی استفاده از اتاق را در نظر بگیرید، نه اینکه چطور امیدوار باشید که از آن استفاده شود. اگر سگ شما مثل من باشد و معتقد است که یک مبل تنها یک تخت بزرگ سگ بزرگ است، احتمالا نمی خواهید یک مبل سفید در اتاق نشیمن خود بدون هیچ گونه آموزش مجدد جدی قرار دهید.

اگر مبل شما توسط بچه ها و حیوانات خانگی مورد استفاده قرار گیرد، و شما هنوز هم ایده یک مبل مناسب راحتی را دوست دارید، پس از آن slipcovers قابل شستشو یک سازش شیک است.

چیزهایی که باید درباره رنگ صابون بدانید
هنگامی که نور و تاریکی مبل جدید خود را در نظر گرفتید، وقت آن است که به رنگ فکر کنید. اگر شما با یک مبل راحتی کار نمی کنید، سپس یک مبل در رنگ خنثی انتخاب محبوب است. مبل های خنثی به راحتی در اطراف تزئین می شوند و می توانند به راحتی با سبک خود در طول سالها تغییر کنند.

پارچه دو طرفه نعناع شامل بژ، خاکستری، تپه و کرم است. پارچه مات بژ رنگی می تواند در اطراف رنگ های دیگر ظاهر شود، اما یک پارچه بافت بژ با رنگ های تک رنگ می تواند بدون اضافه کردن رنگ های جدید ایجاد شود. کاناپه های خاکستری می توانند از رنگ های زرد رنگ به زغال چوب برخوردار باشند. هالوئل سبک، خاکستری می تواند پیچیده، راحت، سرد یا ترد است.

مبل های خنثی می تواند بی سر و صدا دکور های دیگر خود را تکمیل، اما هنوز هم شیک و جذاب است.

اگر رنگ شما از رنگ شما رنگ آمیزی شود، یک مبل از هر رنگی می تواند به صورت زیبایی در فضای خود ادغام شود. این به این معنی اضافه کردن لوازم جانبی یا چاپ در همان رنگ به عنوان مبل، برای گسترش رنگ در اطراف اتاق. یک مبل یک پارچه بزرگ است، با تکرار پاپ ها از همان رنگ به عنوان یک لهجه، می تواند اتاق خود را تعادل.

هنگامی که یک مبل جدید را می فروشید، احساس نمی کنید که مجبور به خرید یک صندلی دوست داشتنی هستید. گزینه سبک تر انعطاف پذیری انتخاب مجموعه ای از صندلی های اثاثه یا لوازم داخلی است برای تکمیل مبل جدید خود را. صندلی ها مجبور نیستند یک مبلغ دقیق برای مبل باشند، اما می توانند رنگ مبل را در الگوی یا بافت ترکیب کنند. با استفاده از مجموعه ای از صندلی ها به جای یک هتل دوست داشتنی، فرصت های بیشتری برای افزودن رنگ از پالت رنگ و گزینه های بیشتری برای قرار دادن مبلمان به شما می دهد.

برای مشاوره و خرید می توانید با پارسیان مبل ” مبل ملایر ” در ارتباط باشید

ما مجموعه ای از مدل های جذاب و زیبای مبل را در این صفحه ” گالری محصولات ” موجود داریم که باعث خرسندی ماست که شما مشاهده نمایید

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ