انتخاب رنگ مناسب اتاق مبل

انتخاب رنگ مناسب اتاق مبل

مبل در مرکز هر اتاق نشیمن قرار دارد، قطعه مبلمان که در آن تمام دکور ایجاد می شود. به همین دلیل است که باید در اتاق به طور کامل ادغام شود. رنگ بسیار مهم است. رنگی که برای مبل انتخاب می کنید، می تواند با سایر نقاط در خطوط کلی آن مطابقت داشته باشد یا می تواند با عناصر کلیدی خاص هماهنگ شود. همچنین می تواند یک قطعه باشد که بدون نیاز به چیزی مطابقت دارد. اما اجازه دهید نگاهی به بعضی از نمونه هایی از مبل و اتاق نشیمن برای تصویر بهتر تصور کنیم.

در این مورد، برای مثال، مبل های مختصات با کف و کابینت ها در آشپزخانه. چرم بافتی کاملا مشابه چوب است. با انتخاب این سایه بژ، شما اجازه می دهید که مبل به صورت یکپارچه در دکور متناسب باشد. همچنین توجه کنید که بالشت های لهجه روی مبل هماهنگ با مبلمان نیز دقیقا با صندلی و میز قهوه است.

در اینجا ما یک نمونه دیگر از یک مبل را داریم که به لطف رنگ آن به صورت یکپارچه در دکور اتاق نشیمن قرار می گیرد. این سایه رنگارنگ سبز سبز، تقریبا سفید، به زیبایی با بقیه دکور هماهنگ است، دیوارها بژ هستند و کل اتاق نشیمن با عناصر شفاف و روشن تزئین شده است.

اگر می خواهید مبل را از بقیه دکور اتاق جدا کنید، اما هنوز هم می خواهید به نحوی به آن تکیه کنید، می توانید رنگی را که مکمل سایه های لهجه ای است که در اتاق استفاده می کنید انتخاب کنید. به عنوان مثال، در اینجا یک مبل سبز داریم این دو لامپ قرمز در کنار آن قرار دارد و یک نقاشی با پس زمینه قرمز قرار دارد که فقط بالای آن قرار دارد.

مبل خود را می توان تا زمانی که لوازم جانبی است که آن را برجسته. استراتژی بسیار ساده و محبوب این است که انتخاب یک مبل در رنگی شبیه به دیوار یا رنگ اصلی مورد استفاده در اتاق و تزئین آن با بالش های لهجه در یک رنگ جسورانه و پر جنب و جوش. در این مورد، خاکستری و نارنجی دو رنگ است که با هم زیبا می شوند.

INSPIRATIONHow برای انتخاب رنگ مناسب برای اتاق مناسب چگونه انتخاب رنگ راست برای اتاق مناسب چه رنگ من باید برای اتاق من را انتخاب کنید؟ چه رنگی باید برای اتاقم انتخاب کنم؟ چه رنگ باید اتاق زندگی من را رنگ کنم؟ رنگ من باید رنگ اتاق خواب من باشد؟

در یک دکور که نیاز به آرامش، آرام و مینیمالیستی دارد، رنگ معمولا به طور کامل مورد استفاده قرار نمی گیرد. در این اتاق نشیمن معاصر ما یک پالت رنگ بسیار ساده و بیطرف با سایه های سفید، بژ و خاکستری داریم. مبل یک سایه خاکستری است و دارای دو بالش است که به روش بسیار ظریفی ظاهر می شود.

اگر شما تصمیم به انتخاب یک مبل رنگارنگ تر دارید، توصیه می شود که آن را با چیزی منطقی تطبیق دهید. این مبل زیبا فیروزه ای با سایه های پنجره هماهنگ می شود، اگرچه مبل بسیار پر جنب و جوش است. کوسن های تزئینی دارای طیف رنگی از جمله آبی، بنفش و سایه های مختلف فیروزه ای هستند.

یک کاناپه همچنین می تواند ایستادگی کند حتی اگر یک رنگ بسیار ساده داشته باشد. برای اطمینان از این اتفاق می افتد، شما باید در مقابل یک پس زمینه متضاد قرار دهید. به عنوان مثال، در این مورد، این دو سفره خاکستری بر روی یک فرش منطقه سفید قرار می گیرند تا بدون برجسته بودن رنگ ظاهر شوند.

ایده خوبی برای خانه هایی که نمایش های خوبی دارند، سعی کنید برخی از طبیعت درونی را با استفاده از رنگ هایی که با آن ها از طریق ویندوز قابل مشاهده است، بیابید. به عنوان مثال، در اینجا ما یک اتاق خانواده تزئین شده با سایه های سبز و آبی رنگ، که همچنین حیاط دوست داشتنی را تعریف می کند. مبل بهترین رنگ رنگ چمن را ترجمه کرده است.

همچنین می تواند جالب باشد که با رنگ های مشابه مانند بژ، قهوه ای و خاکستری بازی کند. این رنگ های خاکستری معمولا به عنوان نوترونی ها درک می شوند و می توانند کلیدی برای ایجاد جو گرم و جذاب در خانه شما باشند. به لطف رنگ آن، این بخش به طور کامل با دکور اتاق نشیمن هماهنگ شده است.

مثال نهایی ما یک بار دیگر نشان می دهد که چگونه یک رنگ که پر جنب و جوش و یا پررنگ نیست، یک رنگ مانند خاکستری، می تواند مرکز توجه با توجه به دکور درست باشد. بخش خاکستری نقطه کانونی این اتاق خانواده است و بقیه اتاق در سایه های روشن تزئین شده است، رنگ اصلی آن سفید است.

پارسیان مبل بزرگترین تولید کننده مبل ملایر می باشد .

کانال تلگرام صفحه اینستاگرام واتس اپ